Пирин чака още трима нови

Пирин чака още трима нови

"Не можем да предложим високи заплати и да привлечем това, което искам", заяви треньорът на "орлетата" Милен Радуканов

 Наставникът на Пирин (Благоевград) Милен Радуканов на 16 януари прави една година начело на "орлетата". Той говори за селекцията и ситуацията в отбора.

 

 
"Искаме и ще привлечем още трима футболисти на определени постове. Единият от тях ще бъде вратар. Но не можем да предложим високи заплати и да привлечем това, което искам. От миналото лято досега си тръгнаха вече 10 човека. А целта е същата - да оцелеем. Не съм магьосник", коментира Радуканов. Той благодари и на ръководството на отбора, и кмета на Благоевград за доверието и подкрепата, но и призна че понякога трудно се работи при тези условия.
 
 
Радуканов ще иска евентуално Пирин да изиграе само една контрола през януари в България. Това може да стане преди 27 януари ,когато "орлетата" заминават за лагер в турския курорт Алания. Там ще бъдат изиграни още 5 контролни срещи.
ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.