Жената на Карaнга: Фернандо обича ЦСКА

Жената на Карaнга: Фернандо обича ЦСКА

Лъжа е, че иска да напуска, категорична е бразилката

Голмайсторът на ЦСКA Фернандо Каранга иска да остане на "Българска армия".
 
Това коментира съпругата на нападателя Карла в социалните мрежи.
 
"Фернандо обича ЦСКА и иска да се върне. Лъжа е, че иска да напуска", написа Карла Каранга.
 
Спекулациите за бъдещето на бразилеца в ЦСКА-София се засилиха, след като той не се яви за началото на зимната подготовка на тима на 8 януари и не замина с отбора на лагера в Сандански преди два дни.
 
Старши треньорът на "червените" Стамен Белчев обясни, че Каранга не е пристигнал още поради лични причини, свързани с имотни неуредици в Бразилия, но го очакват директно в Сандански в близките дни, след като разреши проблемите в родината си.

 

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.

Треньорът на АЕК: Разочарован съм

Старши треньорът Марко Николич вярва, че АЕК Атина е можел да спечели победата срещу Левски в първия мач от плейофния кръг на Шампионската лига по футбол.