Каранга: Сънувах, че съм шампион с ЦСКА

Каранга: Сънувах, че съм шампион с ЦСКА

Бразилецът се извини на феновете за сагата около връщането му в България

Бразилският нападател Фернандо Каранга даде интервю за клубната телевизия на ЦСКА по време на лагера в Сандански. Той за пореден път заяви категорично, че обича ЦСКА и ще носи червената фланелка до края на договора си с клуба.

Каранга се извини на феновете и им обеща, че ще тренира усилено, за да бъде във форма, когато дойде време да вкарва голове - нещото, което умее най-добре.

"Чувствам се нормално, макар и малко изморен, понеже се включих по-късно в подготовката. Пропуснах 10 дни, но бързо ще наваксам. Няма какво да крия, тренирах само два дни през почивката и точно поради това сега ще се подготвям още по-усърдно."

Каранга беше попитан и за коментар около мини-сагата, която се разрази покрай идването му за лагера на червените. "Първо искам да се извиня на феновете за моето закъснение. Предварително се бяхме разбрали с ръководството, защото имах лични ангажименти в Бразилия. Говорих със старши-треньора и президента на отбора и им поисках няколко допълнителни дни. Най-важното е, че вече съм тук. Чрез социалните мрежи опровергах слуховете, че няма да се върна.", заяви той. "Казах, че обичам ЦСКА и ще играя тук до края на договора си. Целта ми е да тренирам и да играя още по-силно. Да бъда подготвен, когато дойде моментът да вкарам."

"Нормално е да излизаме срещу Левски и Лудогорец, те са отбори, които заслужават и трябва да бъдат уважавани, но ЦСКА е голям клуб и заслужава същото. Когато играят срещу нас са респектирани, защото емблемата ни значи много. Мога да обещая на феновете, че ще дам всичко от себе си, така както направих през първия полусезон. Всички в отбора сме едно цяло и искаме титлата. Сънувал съм как ставам шампион с ЦСКА и искам това да стане реалност.", завърши нападателят.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига