„Червен” празник в Сандански днес

„Червен” празник в Сандански днес

Бира и скара чакат феновете за първата контрола на ЦСКА, входът е свободен

ЦСКА играе днес от 13:00 часа първата си контрола за 2018 година. 

Съперник е третият в Югозападната трета лига Вихрен, а мястото е Градският стадион в Сандански. 

Входът за спаринга ще е свободен. 

Организаторите са се погрижили да създадат истински червен празник по повод проверката. 

Преди и по време на срещата около стадиона ще се продават бира и скара в изобилни количества. 

Подготовката кипеше още от вчера на обяд. Двубоят се очаква с огромен ентусиазъм от феновете на ЦСКА в региона. 

Само при положение че времето е дъждовно, стадионът няма да се напълни. 

Интересът е голям не само към мача, но и към тренировките на отбора, които неизменно бяха наблюдавани от солидна група привърженици. 

Треньор на съперника Вихрен е бивш на ЦСКА - Петър Златинов.

Двама от армейците със сигурност ще пропуснат срещата - единият е крилото Укра (29 г.), който само тренира с отбора, но засега не е подписал договор, а другият е халфът Раул Лое, който има травма в прасеца. 

Участие в проверката най-вероятно няма да вземе и голямата звезда Каранга, закъснял с 9 дни за старта на подготовката, пише „Тема спорт”.

Барт имаше лека контузия, но се очаква да е на линия поне за 20 минути. 

Тиаго пък пропусна 4 занимания през седмицата (2 дни), тъй като се прибра до София, за да уреди някои документални въпроси. 

Барт и Тиаго се включиха в следобедното занимание вчера, в което ЦСКА проведе двустранна игра, така че се очаква да запишат минути срещу Вихрен. Единствено Лое и Укра не се готвеха наравно с отбора.

Със спаринга днес червените ще сложат край на първия си подготвителен лагер и се прибират в София. Неделя и понеделник ще са почивни за болшинството от играчите с изключение на закъснелия Каранга.

Клубната телевизия на червените ще излъчи директно контролата, която посетителите на Novsport.com могат да гледат директно чрез секция „Актуално” в горния десен ъгъл на сайта.
Двама играчи на Левски са на изхода на "Герена"

Треньорът на Левски - Хулио Веласкес ще посочи кои футболисти няма да са му нужни, като е ясно, че сините няма да активират откупната клауза на Рилдо.

Левски тренира в пълен състав

Треньорът на Левски Хулио Веласкес вече може да разчита на пълен състав за подготовката за гостуването на Добруджа.

Локомотив Пд ще опита да остави „железничарите“ от София при изпадащите

Локомотив Пловдив приема Локомотив София в първия мач от 28-ия кръг на efbet Лига днес от 19:45 часа.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0