Предлагат Валери Божинов на Паниониос

Предлагат Валери Божинов на Паниониос

Гърците с добри отзиви за българина

Свободният агент Валери Божинов е бил предложен на гръцкия Паниониос, твърди Gazzetta.gr.

 

Нападателят, който е играл във Фиорентина, Ювентус и Манчестър Сити, е гласен за заместник на получилия травма нападател Самед Йешил, който преди години беше в Ливърпул, но не успя да пробие и напусна.

 

Божинов беше един от най-големите европейски таланти в началото на кариерата си, когато изгря в Лече. Гърците смятат, че ако информацията им е вярна в Паниониос ще дойде играч, който може да направи разликата с останалите отбори.
 
Преди седмица друго гръцко издание - Contra, написа, че българинът е бил предлаган дори на грандовете Панатинайкос и Олимпиакос, но те не са  проявили интерес. В Кипър пък твърдят, че в Анортозис се чудят дали го вземат.
 
Иначе за последно 31-годишният Божигол игра за швейцарския Лозана, но през есента договорът му беше прекратен по взаимно съгласие.
 
След 17 кръга Паниониос е на пета позиция в гръцкия елит. 
 
Левски срещу Витоша за Купата –  има ли интрига или очакваното ще се случи?

Следете мача с NOVSPORT.COM

Охене и Мислович в групата на Левски за мача с Витоша

Двама от халфовете, които рядко влизат в плановете на треньора Хулио Веласкес - Карлос Охене и Патрик Мислович, са в групата на отбора за мача срещу Витоша (Бистрица) за Купата на България по-късно днес.

Илиан Илиев не бута състава, но променя схемата

Треньорът на Черно море ще спаси футболното правило, че когато отборът върви, съставът не се бута.

Откри се възможност за изява пред Пламен Андреев

Вратарят на младежкия ни национален отбор Пламен Андреев ще получи възможността да се докаже в следващите мачове на Расинг Сантандер.

Илия Груев е най-скъпият български футболист

След последното актуализиране на цените в авторитетния портал Transfermarkt - Илия Груев вече е най-скъпият роден играч.

Хулио Веласкес отново ще разбърка състава

Треньорът на Левски Хулио Веласкес възнамерява да даде шанс на някои от по-рядко използваните футболисти в предстоящия мач срещу Витоша (Бистрица).

Годой и ЦСКА бележат скок в цената си

Силните изяви на голмайстора на ЦСКА Леандро Годой не останаха незабелязани от авторитетния сайт "Transfermarkt".

Левски прави изключение за трансфер на Марин Петков

Бордът на директорите в Левски може да направи изключение за изходящ трансфер през зимата.

Вангел Вангелов с последната дума за трансферите в ЦСКА

Главният изпълнителен директор на ЦСКА Вангел Вангелов ще има основна роля в зимните трансфери.