Банка раздава куп награди на феновете

Банка раздава куп награди на феновете

Алекс Жекова и Радо Янков ще се срещнат с победителите

В рамките на Генералното спонсорство на Световната сноуборд купа в Банско, Fibank и тази година ще проведе различни промо активности във фен и фън зоната на Бъндеришка поляна, това разкри Илона Станева, директор „Маркетинг и реклама“ на банката.
 
На феновете на зимните спортове  и техните приятели ще бъдат предложени различни промоции и игри, свръзани с новите технологии. 
 
Гостите на Бъндеришка поляна могат да станат част от иновативната игра „Лов на награди“, базирана на принципа добавена реалност. Всеки участник в играта, след сваляне на специално изготвено, безплатно приложение за добавена реалност от PlayStore или iOS магазин, ще се изправи пред предизвикателството да събере пъзел, състоящ се от 5 части, които ще са разположени на 5 ключови места на Бъндеришка поляна.
 
Успешно събралите пъзела ще участват в ежедневна томбола с атрактивен награден фонд и ще имат шанса да получат наградата си лично от Александра Жекова или Радослав Янков.
 
В шатрата си Fibank  ще  отправи и промоционално предложение за нови и вече съществуващи клиенти. А именно всеки желаещ може да заяви дигитален пакет "Моят избор Онлайн"  и да банкира безплатно през първите две години.
 
Взимайки дигитална карта в периода 26-28.1.2018, освен че ще можете да се разплащате безконтактно използвайки телефона си, ще участвате и в промо игра с награден фонд – смартфон с VR очила.

 

Лора Христова сред световните звезди на специален старт в биатлона

Българката е потвърдила участие в необичайна надпревара във Фрасиноро, Италия

Каролина спечели Купа "Стенли" за втори път (ВИДЕО)

Каролина Хърикейнс надделя над домакина Вегас Голдън Найтс с 3:0 и с третия си пореден успех във финалната серия в Националната хокейна лига триумфира с 4:2 победи, за да спечели за втори път в историята си Купа "Стенли" след първия  си триумф преди две десетилетия.

Каролина е на победа от титлата в НХЛ (ВИДЕО)

Хърикейнс се наложиха с 4:2 над Вегас

Русия аут от Световното първенство по хокей на лед

Международната федерация по хокей на лед (IIHF) не включи Русия в списъка с отбори, участващи в мъжкото Световно първенство през 2027 година, въпреки че ръководният орган отмени забраната си за страната миналия месец, предаде Ройтерс.

Драма и Вегас Голдън Найтс поведе в серията за Купа "Стенли"(ВИДЕО)

Вегас Голдън Найтс спечели с 5:4 след две продължения третия мач от серията с Каролина Хърикейнс за титлата в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Хокейният треньор на Германия подаде оставка

Харолд Крайс напуска поста старши треньор на германския национален отбор по хокей на лед за мъже, след като не успя да изведе тима до медалите на Олимпийските игри и Световното първенство.