Ботев (Пд) и Левски се договориха за Пиргов

Ботев (Пд) и Левски се договориха за Пиргов

Защитникът подписва утре

Димитър Пиргов е все по-близо до договор с Ботев (Пд). Ръководството на "жълто-черните" се разбра за трансфера с Левски, остава само футболистът да подпише личния си контракт.

 

Пиргов е обвързан със "сините" до края на сезона, но се оказа ненужен след появата на Делио Роси на "Герена". Футболистът пътува до Пловдив миналата седмица, за да уточни личните си условия, и оставаше само сделката да бъде уточнена на ниво клуб-клуб.
 
„Мога да кажa, че сме на финалната права. Утре пристигаме в Пловдив да уточним някои малки детайли“, заяви пред PlovdivDerby мениджърът на футболиста Милко Бански
Двама играчи на Левски са на изхода на "Герена"

Треньорът на Левски - Хулио Веласкес ще посочи кои футболисти няма да са му нужни, като е ясно, че сините няма да активират откупната клауза на Рилдо.

Левски тренира в пълен състав

Треньорът на Левски Хулио Веласкес вече може да разчита на пълен състав за подготовката за гостуването на Добруджа.

Локомотив Пд ще опита да остави „железничарите“ от София при изпадащите

Локомотив Пловдив приема Локомотив София в първия мач от 28-ия кръг на efbet Лига днес от 19:45 часа.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0