Зидан обяви: Готов съм да си тръгна още утре, но...

Зидан обяви: Готов съм да си тръгна още утре, но...

"Клубът и отборът са зад мен", отсече треньорът на Реал (Мадрид)

Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан коментира за пореден път отпадането на тима си от Леганес на 1/4-финалите за Купата на краля.

Специалистът заяви в прав текст, че ако ръководителите на клуба пожелаят, той е готов да освободи поста си.

"Готов съм да си тръгна още утре. Най-вече ако усетя, че футболистите ми не разбират моите идеи.

Виждам обаче, че имам пълната подкрепа на клуба, на президента и на отбора. Чувствам се достатъчно силен, за да променя ситуацията.

Ще се измъкнем от това затруднение. Можем и да спечелим Шампионската лига. Ще сторим всичко по силите си в този турнир. Ясно е какви са целите до края на сезона. Всеки може да мисли каквото си иска, но аз ще се опитвам да се развивам като треньор и да правя нещата по-добре.

Онзи ден останах много разочарован, защото не очаквах такова нещо, но това е футболът. Аз съм виновен за това, че не спечелихме срещу Леганес. Изглежда, че не съм мотивирал достатъчно отбора. Трябва да излезем от тази криза с много работа", категоричен бе Зизу.

Моментът за Неймар като титуляр настъпи?

Анчелоти сам заяви новината в очакване на 1/8-финала срещу Норвегия

Онана остава в Трабзонспор

Андре Онана отново ще играе в Трабзонспор, съобщават от турския клуб в петък.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia