Отново малтийски мъки за Левски - "сините" с равен срещу шестия в класирането (ВИДЕО)

Отново малтийски мъки за Левски - "сините" с равен срещу шестия в класирането (ВИДЕО)

След загуба и победа, момчетата на Делио Роси записаха и хикс на "Та'Али"

 Левски стигна до равенство 2:2 в третата си контрола на малтийска земя, в която се изправи срещу шестия в местния шампионат полупрофесионален клуб Флориана. На националния стадион "Та'Али", домакините поведоха с два гола до 26-та минута, но българският тим стигна до частичен обрат. 

Срещата започна по-активно за Флориана и още във втората минута Митрев трябваше да се намеси, за да спаси вратата си от гол извън наказателното поле. В 12-та минута обаче Жуниор Кабрал откри след точен удар от пеналтерията. В 26-та пък той удвои аванса на своя тим, след като получи подаване отляво и с техничен удар излъга Митрев. 

Постепенно Левски успя да намери своята игра и започна да създава повече трудности за Флориана. Така в 38-та минута Ейолфсон получи кълбото в наказателното поле, финтира противников защитник и с мощен удар намали резултата. 

На почивката Делио Роси направи цели осем промени в състава си, които сякаш дадоха нужния ефект. В 67-та минута хубаво попадение от дъгата на наказателното поле, дело на един от влезлите като резерва Станислав Костов, оформи и крайния резултат в проверката. 

В 84-та минута Флориана отбеляза гол, но той беше отменен заради засада, а секунди по-късно същият сценарии се разви и пред вратата на Флориана. 

Така до момента "сините" имат една загуба от малтийския шампион Хибърниънс (0:3), победа срещу Волфсбергер (3:0) и днешното равенство. Следващата проверка за Левски е насрочена за 2 февруари срещу Флоридсдорфер, а последният мач за българския отбор в Малта е срещу Локомотив (Тбилиси) три дни по-късно. 

Ас на Левски аут за Лудогорец и Ботев Пд

Централният защитник на Левски Кристиан Макун ще бъде твърдо аут за четвъртфинала за купата срещу Лудогорец, както и за предстоящия двубой от шампионата с Ботев Пловдив.

ЦСКА 1948 поглежда към звездата на Берое

ЦСКА 1948 може да направи още един опит да привлече звездата на Берое Алберто Салидо, пише „Мач Телеграф“.

СДВР: Пастор остава в ареста, отказал е кръвен тест

Защитникът на ЦСКА Дейвид Пастор остава в ареста поне още два дни

Левски не спира със селекцията

Левски не е приключил със селекцията.

ЦСКА и ЦСКА 1948 откриват четвъртфиналните битки за Купата на България

ЦСКА се изправя срещу ЦСКА 1948 в първи сблъсък от програмата на четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор