Бианка Панова получи престижна награда в Сингапур

Бианка Панова получи престижна награда в Сингапур

Тя бе избрана за треньор номер 1 на 2017 година

Деветкратната световна шампионка по художествена гимнастика Бианка Панова получи наградата за треньор номер 1 на 2017 година на федерацията по гимнастика на Сингапур, се съобщава в профила на нейната академия във Фейсбук.



През 2015 година Бианка Панова основава своя академия по спорт и изкуство в Сингапур, която има за цел да осигурява на младите таланти професионално ниво на обучение по художествена гимнастика. В Академията тренират повече от 100 деца. Възпитаничката на Академията Пан Анан пък получи наградата спортист номер 1 на годината на федерацията по гимнастика. Официалната церемония се проведе на 27 януари.

Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия