Кейн: Срещу Ливърпул ще излезем със самочувствие след успеха над Юнайтед

Кейн: Срещу Ливърпул ще излезем със самочувствие след успеха над Юнайтед

Не бързаме за никъде, чакаме Моура да се включи, допълни футболистът

Тотнъм трябва да покаже играта от мача срещу Манчестър Юнайтед, ако иска да победи и Ливърпул, сигурен е нападателят на отбора Хари Кейн.
 
"Шпорите" надиграха рекордьорите по титли в Англия по категоричен начин и спечелиха, след като Кристиан Ериксен откри в 11-та секунда, а Фил Джоунс си вкара автогол за крайното 2:0. 
 
"Трябва да играем по същия начин. Ливърпул е много силен отбор, а това си проличава най-ясно в домакинствата им и в играта в атака. Имат много бързи футболисти и миналата година не се справихме с тях.
 
Надиграха ни, но сега ще влезем в този мач със самочувствие от срещата с Юнайтед. Трябва да доминираме и като домакини, и като гости. Направихме го на Уембли срещу Ливърпул и това също ще ни помогне", каза той. 
 
Кейн добави, че се надява и новото попълнение Лукас Моура скоро да заиграе редовно за Тотнъм.
 
"Надявам се да влезе във форма и когато получи шанс, да се възползва от него. Не бързаме за никъде. Той играеше успешно за Пари Сен Жермен и се радвам, че вече е в Тотнъм", добави нападателят.

 

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.