Ивелин Попов: Конкуренцията не ме плаши

Ивелин Попов: Конкуренцията не ме плаши

Българският национал чака шанса си

 Футболист номер 1 на България за 2017 г. Ивелин Попов говори пред руското издание "Спорт Експрес", като сподели перспективите си в клубния си тим Спартак Москва след привличането на Софиян Хани от Андерлехт.

"Говорят, че не получавам достатъчно игрово време и искам да напусна. Разбира се, като футболист със 73 мача за националния отбор на България искам да играя повече. И всеки професионалист го иска. Но това не зависи само от мен. Решава треньорският щаб. Трябва да изпълнявам работата си и да тренирам, А когато падне шанс, да се възползвам", каза Попов.

"Конкуренцията никога не ме е плашила. Ще чакам шанса си. И прекрасно зная на какво съм способен. Вярвам в силите си", допълни Попов.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал