БФВолейбол представя първи спонсор за световното

БФВолейбол представя първи спонсор за световното

От централата обещават ексклузивни новини

Българската федерация по волейбол ще обяви първия си основен спонсор за световното първенство в България и Италия (9-30 септември), на специална пресконференция.
 
Събитието ще се състои в петък, 9-и февруари, от 11:00 ч. в хотел "Хилтън София".
 
Освен партньора си от централата обещават да разкрият някои ексклузивни новини за най-големия волейболен форум, на който страната ни ще бъде домакин.

 

Ново лице в треньорския щаб на Нефтохимик 2010

Добромир Лазаров ще е дясна ръка на Иван Станев

Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство