Ел-Хаджи Диуф се кандидатира за президент на Сенегал

Ел-Хаджи Диуф се кандидатира за президент на Сенегал

Бившият футболист влиза в политиката

 Бившият сенегалски футболист Ел-Хаджи Диуф възнамерява да се кандидатира за президент на своята родина, съобщава FourFour Two.

"Реших да се занимавам с политика, защото има хора, които очакват, че ще променя някои неща в страната си. Готов съм. В следващите две годни възнамерявам да стана политик. Знам, че така ще мога да променя много неща и във футбола", коментира Диуф.

"Карах треньорски курсове, но реших да не продължавам, защото се появиха други планове", допълни бившият играч на Ливърпул.

В кариерата си Диуф игра още за Рен, Болтън, Блекбърн, Глазгоу Рейнджърс, Съндърланд и Лийдс.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал