Строг пропусквателен режим за Лудогорец – Милан

Строг пропусквателен режим за Лудогорец – Милан

Охраната връща фенове с артикули на други отбори

ПФК Лудогорец уведомява феновете, които ще гледат на живо мача от 1/16-финалите в Лига Европа срещу Милан в четвъртък (15 февруари) от 20,00 ч., че същия ден „Лудогорец Арена“ отваря врати в 18,00 ч.
 
Входовете на стадиона ще бъдат затворени в 19,30 ч. 
 
За двубоя Лудогорец - Милан ще има строг пропусквателен режим, като билетите вървят с поименен ваучер. Неговата цел е да удостовери, че притежателят му е закупил билет съгласно правилата за двубоя. Във ваучера освен имената на посетителя и неговото място на стадиона, са упоменати и всички правила, които трябва да бъдат спазвани по време на мача.
 
Ръководството на клуба напомня на всички посетители на двубоя да носят билета, ваучера и документ за самоличност. Лицата, чиито имена от документите за самоличност не съвпадат с тези от ваучера, няма да бъдат допускани на стадиона.  
 
ПФК Лудогорец призовава привържениците да дойдат на стадиона възможно по-рано, за да се избегне забавяне в преминаването през пропускателните пунктове и входовете. Клубът ще вземе всички необходими мерки, за да няма струпване по пътеките и аварийните изходи на "Лудогорец Арена". Умоляваме присъстващите да спазват указанията на полицията и стюардите. Пропусквателният режим на "Лудогорец Арена" става посредством турникети по входовете.
 
Клубът уведомява, че на "Лудогорец Арена" няма да бъдат допускани фенове с артикули на други отбори, както и такива в нетрезво състояние, с оръжия, опасни предмети, пиротехнически средства, запалки, бутилки, както и шишенца парфюм и дезодорант. Расистките скандирания, както и използването на лазери от трибуните по време на мача, са абсолютно забранени. Всички привърженици подлежат на щателна проверка по входовете, като забранените предмети ще бъдат изземвани.
 
Официалната пресконференция на Лудогорец с участието на Димитър Димитров и Лукас Саша ще се проведе на 14 февруари в 12,00 ч. на стадион "Лудогорец Арена". Официалната тренировка на шампионите е с начален час 18,00 ч. на клубната база.
 
Милан пристига в България в късния следобед на 14 февруари. Същия ден треньорът Дженаро Гатузо и един футболист ще дадат пресконференция на "Лудогорец Арена" в 19,30 ч. 
 
ПФК Лудогорец се извинява на живущите в района на стадиона за причиненото неудобство при организацията за провеждането на мача в четвъртък вечерта.

 

Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън