Пропадна контролата между Монтана и Ботев (Враца)

Пропадна контролата между Монтана и Ботев (Враца)

Ферарио Спасов настоявал за естествен терен

Пропадна контролната среща между отборите на Монтана и Ботев (Враца).
 
Двубоят трябваше да се играе в петък, но заради липсата на добър терен няма да се състои.
 
Старши треньорът на монтанци Ферарио Спасов искаше мачът да бъде на трева, а не на терен с изкуствено покритие.
 
Единственият вариант бе Криводол, но теренът там не е почистен от падналия сняг. От Правец пък предлагаха само изкуственото си игрище. 
 
Именно на него през януари централният нападател на Монтана Мирослав Антонов получи тежка контузия, която го извади от игра на половин година.

 

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.