Съперник на Марица остана без треньор

Съперник на Марица остана без треньор

В Хемик играе българската националка Страшимира Симеонова

Полският шампион Хемик (Полице), където играи националката Страшимира Симеонова, остана без треньор. Специалистът Якуб Глушак и ръководството на клуба разтрогнаха договора по взаимно съгласие.

 

В следващата среща от Шампионската лига и от първенството отборът ще бъде воден от помощник-треньора Пьотр Матела. Хемик е в една група с Марица (Пловдив)
 
"Стигнахме до извода, че имаме нужда от промяна, анализирахме ситуацията и взехме това решение. С Якоб си стиснахме ръцете и се разделихме приятелски, скоро ще се разбере името на новия треньор", заяви пред медиите Павел Франковски, президент на клуба.
 
 
Глушак работи в клуба от 2014 г. и през този период Хемик вдига три шампионски титли и два пъти Купата на Полша. 
 
Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”