Томаш: С такива мачове ще върнем публиката

Томаш: С такива мачове ще върнем публиката

„Искам да поздравя моите момчета за втория пореден обрат, а и Етър - вече се вижда работата на г-н Балъков"

„Искам от мое име, а и от това не всички в Берое, да изразя съболезнования към близките на Павел Панов и Георги Марков. Трябва да се говори за такива хора, това е!”

Така треньорът на Берое започна своя коментар за успеха над Етър с 2:1. Момчетата на Александър Томаш направиха втори поред обрат, след като изоставаха с 0:1 първо във Варна (при 4:1 над Черно море), а днес и в Стара Загора.

„Втори мач получаваме гол, след което успяваме да спечелим мача. Това говори за характер и колектив”, каза Томаш.

„Искам да поздравя и Етър, вече се вижда работата на г-н Балъков. Те играха футбол и можеше да се види всичко. С такива мачове можем да върнем публиката. При нас се получиха много хубави неща, но и доста лоши. Трябва да поработим още, но като цяло поздравявам момчетата, защото те показаха характер. Изпълнихме целта си - Берое може само да надгражда и аз съм убеден, че ще го направим. А и с този мач отборът, както и момчетата, ще израстват, което е положително за нас. Имаме добър състав и сега момчетата ще се отпуснат, така че ще заиграят още по-добре.”

НА ЖИВО: Арда - Монтана (СЪСТАВИ)

Следете тук битката в Кърджали

Дунав (Русе) може да домакинства в Румъния догодина?

Вижте защо

Александър Томаш е вариант за следващ треньор на Черно море

Бившият треньор на ЦСКА Александър Томаш е предложен за нов наставник на Черно море, пише „Тема Спорт“

Христо Бонев: Да се поклоним пред паметта на Боби! И да се научим да уважваме легендите си приживе

Днес България се прощава с един от най-знаковите футболисти от златното поколение, донесло бронзовите медали от Световното първенство в САЩ през 1994 г

Прощаваме се с Боби Михайлов днес

България отдава последна почит на една от най-емблематичните фигури в историята на родния футбол – Борислав Михайлов

Ботев Пловдив ще има тежък тест срещу Спартак Варна

Ботев (Пловдив) посреща Спартак (Варна) в мач от 28-ия кръг на efbet Лига