Ница се измъкна с точка от Бордо

След равенството двата отбора запазиха позициите си в класирането с по 36 точки

Бордо завърши 0:0 срещу гостуващия Ница в мач от 27-ия кръг на френското футболно първенство. След равенството двата отбора запазиха позициите си в класирането с по 36 точки, като домакините са осми, а съперникът е девети.

Възпитаниците на Густаво Пойет започнаха много силно и в първия четвърт час на няколко пъти бяха близо до попадение. Никола дьо Превил и Суалио Мейте удариха гредите зад Валтер Бенитес, а аржентинският страж на гостите направи ключово спасяване след удар от упор на Мартин Брайтуайт.

Ница се стремеше да задържа повече топката, но така не успя да отправи нето един точен изстрел в двубоя. След почивката домакините продължиха да бъдат по-опасни в атака в средата на втората част Бенитес отново се намеси решително след шут от фаул на Дьо Превий. Ница записа пети пореден мач без победа в Лига 1.

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман