Ливърпул без двама срещу Нюкасъл

Ливърпул без двама срещу Нюкасъл

Стомашни проблеми извадиха Вайналдум и Уудбърн

 Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп съобщи, че полузащитниците Жоржиньо Вайналдум и Бен Уудбърн ще пропуснат предстоящото домакинство на Нюкасъл от 29-ия кръг на Висшата лига на Англия.

Двамата имат стомашни проблеми, като Клоп дори навлезе в специфика, обяснявайки, че става дума за диария, заради което ще пропуснат мача със "свраките".

Германският специалист добави, че крайният защитник Натаниел Клайн все още не е готов за игра и е малко вероятно да се появи на терена в близките седмици.

"Ситуацията при Клайни беше много сериозна. Единственият вариант да играе е, ако няма здрави други десни бранители. Обикновено той е в добра кондиция за мачовете, когато е здрав, но в момента е тотално извън игрови ритъм и ще се нуждае от поне няколко седмици подготовка още, за да навлезе във форма", допълни Клоп.

Победа над Нюкасъл ще позволи на Ливърпул да излезе на второто място в класирането за поне 48 часа.
 

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон