Катрин Тасева грабна злато в Рига

Катрин Тасева грабна злато в Рига

На топка Ерика Зафирова се нареди трета

 Катрин Тасева спечели златен медал на финала на обръч на международния турнир по художествена гимнастика "Балтийски обръч" в Рига (Латвия).

Тасева, която снощи взе и бронз в многобоя, получи за изпълнението си оценка от 17.600 точки. Втора е Саломе Пажава (Грузия) със 17.150 точки, а трета Влада Николченко (Украйна) със 17.050 точки.

На топка Ерика Зафирова се нареди трета с 16.650 точки и заслужи бронзовото отличие. Шампионка стана Пажава със 17.350 точки. Финалите на бухалки и лента са по-късно днес с участието на Тасева и Зафирова.

Организират празник на спорта в Троян, вдъхновен от олимпийската медалистка Лора Христова

Празникът на спорта „Троян спортува“, вдъхновен от олимпийската медалистка Лора Христова, ще се проведе за втора поредна година на 22 и 23 юни 2026 г.

 Лос Анджелис 2028 на следващо ниво

Лос Анджелис 2028 премина към следващия етап от подготовката си за Олимпийските игри.

Сестри Стоеви ще участват на силен турнир

Надпреварата се провежда в Сидни

Лечева: Никой не очакваше това развитие в БОК

Весела Лечева се надява съдебната сага, свързана с Българския олимпийски комитет, да вече само един лош спомен.

София прие първия в България турнир по адаптирано плуване в олимпийски 50-метров басейн

Плувният комплекс на Техническия университет в София прие в събота AllinPrix - първия турнир по адаптирано плуване на 50-метров басейн с международно участие.

Иван Пашов откри плувен турнир Младост: Когато става въпрос за децата и спорта, всички сме  един отбор

В събитието взеха участие близо 600 деца във всички възрастови групи