ЕКСКЛУЗИВНО: Вписаха новия Изпълком на БФС в търговския регистър

ЕКСКЛУЗИВНО: Вписаха новия Изпълком на БФС в търговския регистър

По този начин отпадат всички спекулации за редовността на конгреса

Новият-стар президент на БФС Борислав Михайлов и избраните по време на конгреса на 16-ти февруари членове на Изпълкома вече са вписани в търговския регистър, показа проверка на Novsport.com.

Освен това, там е записан и новият адрес на управление, който е Домът на футбола в Бояна.

С това отпадат абсолютно всички спекулации около редовността на конгреса, проведен миналия месец в столичния хотел „Маринела”.

С вписването в търговския регистър се слага край на бръщолевенията и измишльотините на претърпелия тотално фиаско кандидат за президент Любослав Пенев и пригласящите му няколко медии.

Борислав Михайлов и членовете на неговия екип са абсолютно законно избрани за срок от 4 години:
 
Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.

Треньорът на АЕК: Разочарован съм

Старши треньорът Марко Николич вярва, че АЕК Атина е можел да спечели победата срещу Левски в първия мач от плейофния кръг на Шампионската лига по футбол.