Шеф в Байерн Мюнхен пак скочи на английските клубове

Шеф в Байерн Мюнхен пак скочи на английските клубове

"Ние сме готови да си съперничим с тях, но не на всяка цена", заяви Карл-Хайнц Румениге

 Председателят на Борда на директорите на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге назова тревожни методите на английските клубове в търсенето и привличането на млади талантливи играчи. Това не е първото подобно изказване на немския функционер. По-рано той определи като "отвличане" опитите на клубове от Висшата лига да подписват с млади футболисти.
 
 
"Забелязах, че английски клубове вече следят играчи на 10 и 12-годишна възраст, а също така ги убеждават да преминат в своите отбори, давайки много пари на родителите им. Това е тревожно. Ние сме готови да си съперничим с тях, но не на всяка цена. Нашите скаути започнаха по-агресивно да работят, а ние сме готови да харчим повече пари за селекция. Но винаги си задаваме въпроса: кога ще настъпи моментът да спрем, даже целият свят да търси новия Меси?", заяви Румениге.
СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача