Повишени мерки за сигурност на Пирин - ЦСКА

Повишени мерки за сигурност на Пирин - ЦСКА

Вижте за какво става дума

Утре, събота, от 13:00 ще се проведе редовната пресконференция на старши треньора на Пирин Милен Радуканов преди домакинството на ЦСКА, което е в неделя от 15:00 часа. 

 

Във връзка с нормалното протичане на двубоя, преди, по време и след мача, той е квалифициран като рисков. Всички служебни и длъжностни лица са длъжни да носят обозначителни баджове, които ще бъдат проверявани. Достъпът до микс зоната пред административната сграда на стадиона ще бъде силно ограничен.

 

Касите на стадион "Христо Ботев" ще работят с удължено работно време, включително и в събота.

 

Работно време:

Събота: 09:00 – 12:00 и от 15:00 – 18:00.

Неделя: от 10:00

 

Вратите на стадиона ще бъдат отворени в 13:00, като за нормално и безпрепятствено преминаване призоваваме феновете на Пирин да заемат местата си възможно най-рано.

За привържениците на гостуващия отбор, в деня на мача ще работят две каси. Първата е на улица “Теменуга”( До Владишкото), втората е непосредствено до служебния вход на стадион "Христо Ботев".

 

Цената на билета за всички сектор е 6 лeвa.

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио