ЦСКА без почивка след мача с Етър

ЦСКА без почивка след мача с Етър

Футболистите на тренировка часове след двубоя

В ЦСКА няма време за почивка с оглед на тежката програма.
 
След победата над Етър с 2:1 вчера вечерта, тази сутрин тимът се събра на базата в Панчарево и започна подготовка за третия мач, който предстои тази седмица - срещу Пирин в Благоевград.
 
Титулярите от мача срещу виолетовите проведоха възстановително занимание, а останалите футболисти тренираха на пълни обороти. 
 
Защитникът Александър Дюлгеров, който пропусна двата мача тази седмица, се подготвя по индивидуална програма заради лека травма, от която страда.
 
Двубоят от XXV кръг на Първа лига между Пирин и ЦСКА е в неделя (11 март) от 15:00 часа на стадион "Христо Ботев".

 

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио