Сестри Стоеви спечелиха бронз в Мюлхайм

Сестри Стоеви спечелиха бронз в Мюлхайм

Българките загубиха спора за място на финала от номер 3 в схемата

Европейските вицешампионки Стефани Стоева и Габриела Стоева достигнаха до полуфиналите и така спечелиха бронзови медали на турнира от Световните суперсерии по бадминтон в германския град Мюлхайм с награден фонд 150 хиляди долара. 

 

Българките загубиха в спор за място на финала от номер 3 в схемата Юки Фукушима и Саяка Хирота (Япония) с 18:21, 11:21 за 42 минути.
 
Следващата седмица Стефани Стоева и Габриела Стоева ще участват на турнира от Световните суперсерии 1000 в Бирмингам (Англия) с награден фонд 1 милиона долара.
Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".

Шумен е на финал за Купата на България по хандбал

Шумен 61 се класира за финала в турнира за купата на България по хандбал за мъже, след като победи Спартак Варна във втория полуфинал в "Арена Шумен" с 22:20 (11:13).

8888 Пункт изпраща свои клиенти на мач на Реал Мадрид с „Великденски двоен шанс“

Кампанията включва и допълнителен стимул