Сестри Стоеви започват срещу индонезийски в Бирмингам

Сестри Стоеви започват срещу индонезийски в Бирмингам

Българките са поставени под №6

Европейските вицешампионки Стефани Стоева и Габриела Стоева ще играят срещу представителки на Индонезия в първия кръг на двойки жени на турнира по бадминтон от Световните суперсерии 1000 в Бирмингам (Англия) с награден фонд 1 милиона долара.

 

 Българките излизат срещу поставените под номер 6 в схемата Грейсия Поли и Априяни Рахаю. Двубоят е на 15 март. 
 
Междувременно, от петък до неделя българите Иван Русев и Даниел Русев ще участват на сингъл и на двойки на турнир по бадминтон в Карвина (Чехия) с награден фонд 10 хиляди долара.
Стилияна Николова блесна с убедителна победа в контролното на националния

Проверката премина при изключително високо ниво

Враца отличи своята вицешампионка по спортна стрелба!

След сребърния медал от Европейското първенство по спортна стрелба в Бургас младата надежда на врачанския клуб по спортна стрелба – Деница Тошева се срещна с кмета Калин Каменов.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години