Ройс и Гьотце не попаднаха в състава на Германия

Ройс и Гьотце не попаднаха в състава на Германия

Двамата не попаднаха сред 26-те футболисти, избрани от Йоахим Льов за предстоящите контроли

 Националният отбор на Германия ще бъде без полузащитниците на Борусия Дортмунд Марко Ройс и Марио Гьотце за приятелските срещи с Испания и Бразилия на 23 и 27 март в Дюселдорф и Берлин.

 

Двамата не попаднаха сред 26-те футболисти, избрани от Йоахим Льов за контролите. Опитният специалист не е повикал нито един дебютант в състава, като впечатление прави завръщането на крайния бранител на Кьолн Йонас Хектор след дълго отсъствие заради травма.

 

В нападение Льов ще разчита на Сандро Вагнер, Марио Гомес и Тимо Вернер, докато на вратата в отсъствието на контузения Мануел Нойер ще бъдат Марк-Андре тер Щеген, Бернд Лено и Кевин Трап.

ОФИЦИАЛНО: Трипиър обяви, че си тръгва от Нюкасъл

Киърън Трипиър ще напусне Нюкасъл Юнайтед, когато договорът му изтече в края на настоящия сезон

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

Манчестър Сити разби Ливърпул и за ФА Къп - 4:0

Холанд блесна с хеттрик на "Етихад"

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон