С късен гол Локомотив срази Септември на Лаута при U17 (ВИДЕО)

С късен гол Локомотив срази Септември на Лаута при U17 (ВИДЕО)

"Черно-белите" стигнаха до пълен обрат

Юношеският отбор на Локомотив до 17 години постигна победа над гостите от Септември (София) с 2:1 в мач от 19-тия кръг на Елитната група. Срещата се игра днес от 14:30 на изкуствения терен на Лаута. "Черно-белите" стигнаха до пълен обрат, като късен гол на Ставри Юмерски в 78-та минута на срещата им донесе победата.



Maчът започна динамично, като битката в центъра на терена доминираше в началните минути. Гостите съумяха първи да открият резултата в 8-та минута с диагонален изстрел на Иван Чилов от границата на наказателното поле. Локомотив отвърна с опасен шут от малък ъгъл на Филип Колев. В 15-та минута възпитаниците на треньора Кириякос Георгиу изравниха резултата. Филип Колев изведе Велко Мичкюров на добра позиция, а той с шпагат успя да отклони топката във вратата на Септември за 1:1. В 34-та минута играч на столичани стреля, но стражът на пловдивчани Йордан Йотов спаси. В самия край на първото полувреме Мирослав Христов от Локомотив пробва силен и далечен изстрел, но равенството се запази.



През втората част играчите на терена се изнервиха, грубите влизания зачестиха, като част от тях бяха санкционирани от съдията с жълти картони. В 65-та минута Филип Колев бе повален от вратаря на гостите, който беше излезнал извън своето наказателно поле. Главния рефер спести директен червен картон на стража на Септември, като реши да му покаже само жълт. Две минути преди края на срещата Локомотив стигна до пълен обрат в срещата. Ставри Юмерски се оказа най-съобразителен след корнер и с глава донесе успеха за "черно-белите" за крайното 2:1.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“