Ливърпул фаворит за халф на Наполи

Ливърпул фаворит за халф на Наполи

Юрген Клоп с още два варианта за усилване на полузащитата

 Ливърпул е в най-добра позиция спрямо конкурентите си в трансферната битка за халфа на Наполи Жоржиньо, твърди "Мирър". Бразилецът с италиански паспорт е в полезрението на Манчестър Юнайтед и Арсенал, но на "Анфийлд" са уверени, че той би бил идеалният заместник на Емре Джан. Представянето на бразилците в Ливърпул е успешно по традиция. Пример за това са Лукаш Лейва, Филипе Коутиньо и Роберто Фирмино, който е ключова фигура в настоящия състава на Юрген Клоп. Именно тази тенденция поставя Ливърпул в ролята на фаворит за подписа на Жоржиньо, предполага "Мирър". 

 

 
В момента Жоржиньо е в Манчестър заедно с националния отбор на Италия, който ще играе контроли с Аржентина на "Етихад" и с Англия на "Уембли". Това е чудесна възможност за кандидатите да се опитат да изкушат халфа на Наполи със своите предложения. 
 
 
Според "Мирър" Клоп има още два варианта за поста. Първият е Жан Микаел Сери от Ница, а другият е полузащитника на Лестър Уилфред Ндиди.
 
Деле Али пак го загази - натрупа огромни загуби на покер

Нови тревоги тегнат над бившата звезда на Тотнъм и Англия – Деле Али

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов