Давид Силва напусна лагера на Испания

Давид Силва напусна лагера на Испания

Халфът на Сити замина поради лични прични

 Пресслужбата на испанския национален отбор съобщи в Туитър, че полузащитникът на Манчестър Сити Давид Силва е напуснал лагера на тима по лични причини.

Вчера 32-годишният футболист взе участие в контролата с Германия (1:1). Не става ясно дали той ще се завърне в лагера преди следващия мач на Испания с Аржентина на 27 март. 

Припомняме, че през този сезон Силва често пропускаше мачове на клубно ниво по лични причини. През януари футболистът обяви, че детето му е родено преждевременно и се бори за живота си. В средата на този месец тоя заяви, че синът му е много по-добре, но опасността остава. 

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон