Агуеро разкри следващия тим в кариерата си

Агуеро разкри следващия тим в кариерата си

29-годишният нападател обяви пред FOX Sports, че има намерение да се завърне в родната си Аржентина

 Голмайсторът на Манчестър Сити Серхио Агуеро разкри къде ще продължи кариерата си, след като напусне „гражданите”. 29-годишният нападател обяви пред FOX Sports, че има намерение да се завърне в родната си Аржентина и да облече екипа на първия си клуб Индепендиенте.


Аржентинецът дебютира за този тим на 15 години и 35 дни. Това се случи на 5 юли 2003 година в мача срещу Сан Лоренсо, влизайки като резерва в 69-ата минута на мястото на Емануел Ривас.


През май 2006 година Агуеро премина в Атлетико (Мадрид), а от лятото на 2011 година е в Манчестър Сити.

Инфантино бе обвинен за нарушаване на правилата на ФИФА

Причината е свързана с Доналд Тръмп

Бивша звезда във ВЛ се завърна в националния си отбор

Край на двугодишната пауза за Уилфред Заха

Меси пак влезе в историята на МЛС (ВИДЕО)

След като спечели шампионската титла с Интер Маями, Лионел Меси очаквано взе и приза за Най-полезен играч в Мейджър Лийг Сокър

Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.