Спортният директор на Борусия (Дортмунд) подписа нов договор

Спортният директор на Борусия (Дортмунд) подписа нов договор

Михаел Цорк остава при "жълто-черните" до 2021 година

 Борусия (Дортмунд) поднови договора на спортния си директор Михаел Цорк до лятото на 2021 година. 

 

Роденият в града бивш футболист изкара почти цялата си кариера като играч при "жълто-черните". Цорк спечели два пъти титлата на Германия с Борусия, както и купата на страната. През 1997 година Дортмунд с Михаел Цорк в състава си стана шампион на Европа и след това триумфира с Междуконтиненталната купа.
 
 
"Спортният успех през последните 10 години е свързан с името на Михаел. Радваме се, че продължаваме да работим заедно", заяви шефът на клуба Ханс-Йоахим Ватцке.
Моментът за Неймар като титуляр настъпи?

Анчелоти сам заяви новината в очакване на 1/8-финала срещу Норвегия

Онана остава в Трабзонспор

Андре Онана отново ще играе в Трабзонспор, съобщават от турския клуб в петък.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia