Ивелин Попов: Видя се, че има колектив

Ивелин Попов: Видя се, че има колектив

Силно първо полувреме и едно лежерно второ", отчете националът

Чувствам се перфектно, нямаше   мрънкане, намаше уморени , това говори че има колектив, обяви Ивелин Попов след контролата с Казахстан.

 

"Силно първо полувреме и едно лежерно второ", отчете националът.
 
"Радващо е, че накрая успяхме да спечелим. Всеки мач си е индивидуален. Срещу Босна в началото пропуснахме четири положения, днес пък вкарахме два гол от стандартно положение, което ме радва. Разбира се, че усещаме, че има отпускане през второто полувреме. Не ни се иска да е така. И в мача с Босна играхме силно през първата част и след това излязохме леко по-лежерно през втората и веднага се създадоха ситуации пред нашата врата. Трябва да изчистим това. Ние сме един среден", продължи Ивелин.
 
"Ние сме един среден европейски отбор, който може да победи всеки, но може и да допусне издънки, когато най-малко очакваме. Според мен най-важното е всеки да намери отбор, където да играе редовно, за да има самочувствие, когато дойде в националния отбор. Аз се чувствам добре, физически. Здрав съм. Когато играеш редовно е нормално да се чувстваш по-добре, по-спокоен, по-щастлив. Лагерът мина перфектно. Имахме доста добри условия за работа, Тренирахме нормално. След мача с Босна имаше умора, но това е нормално", добави той.
Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига