Бодуров за победния гол: Шия си ги чат-пат

Бодуров за победния гол: Шия си ги чат-пат

За защитника, головете за България са по-сладки от тези за клубния отбор

Централният бранител на “трикольорите” Николай Бодуров, който вчера вкара победното попадение за 2:1 срещу Казахстан, обяви, че головете за България са по-сладки от тези за клубния тим.



“Полезна за обиграване проверка. Всяка една контрола е полезна. Резултатът е важен, защото играеш за България и трябва да побеждаваме.



Срещу Казахстан имахме някакви ситуации. Второ полувреме го отдавам на умората. Затова свалихме нивото. Първото полувреме играхме добре. Второто ни надиграха”, коментира Бодуров.



"Говорих с момчетата, че играем по-трудно с отбори от нашата черга или по-слаби от нас. Със силните играем силно.

 

Всички знаят, че съм си голмайстор. Шия си ги чат-пат. За националния отбор е по-сладко да вкараш, отколкото за клубния”, завърши Бодуров.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“