Кой ще спечели Шампионската лига?

01 април 2018 00:17 Виктор Петков

Крал Златан разби всички в Щатите още в дебюта си! (ВИДЕО)

Златан Ибрахимович не изневери на стила си и събра очите на всички фенове на футбола в САЩ и света, след като още в първия си мач за новия си отбор ЛА Галакси успя да запише два гола и да донесе трите точки в местното дерби с Лос Анджелис ФК.

До 48-та минута Галакси губеха с 0:3 след два гола на Карлос Вела и автогол на Даниъл Стирис.

След почивката обаче беше време за шоуто на Златан, като преди това в 61-та минута Себаситан Ллетгет намали до 1:3, а след това в Крис Понтиус отбеляза за 2:3.

В 77-та минута дойде време за първия гол на Ибрахимович в МЛС, който беше впечатляващ, след като нападателят се възползва от бавното връщане към вратата на вратаря Тейлър Милър и с шут от над 25 метра успя да забие топката в мрежата за 3:3.

В първата минута на продължението отново Златан беше герой, отбелязвайки за 4:3 и донасяйки успеха за Галакси.