Клоп залага на неприятен стил срещу Манчестър Сити

Клоп залага на неприятен стил срещу Манчестър Сити

Не може само да се защитаваме срещу тях, допълва спецът

Мениджърът Юрген Клоп няма да променя стила на водения от него Ливърпул за двубоя от четвъртфиналите в Шампионската лига срещу Манчестър Сити.
 
Доминацията на "небесносините" във Висшата английска лига принуди много тимове да сменят постройката и тактиката си и да опитат различни методи на противопоставяне срещу Сити.
 
"Начините, по които се защитаваме и атакуваме, са много неприятни за противниците ни. Ако направим точно това, за опонентите става изключително трудно.
 
Мачът ще бъде изключително вълнуващ. Момчетата на терена решават крайния изход, нямаме гаранция за абсолютно нищо.
 
Не може само да се защитаваме срещу Сити и да се надяваме те да не вкарат. Изключително добри са", коментира Клоп пред сайта на УЕФА.
 
Ливърпул е домакин на Манчестър Сити в първи мач от четвъртфиналите в Шампионската лига в сряда.

 

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон

Левандовски засили слуховете, че си тръгва от националния отбор

Капитанът на Полша Роберт Левандовски загатна за евентуално прекратяване на кариерата си в националния отбор след неуспеха на страната да се класира за Световното първенство през 2026 г., което вероятно бележи края на една ера за най-добрия голмайстор в историята на тима

Нова оставка в италианския футбол, този път от Буфон

Бившият вратар се отказа от поста ръководител на делегацията на националния отбор