Чочев резерва при загуба на Палермо

Чочев резерва при загуба на Палермо

Тимът му на трета позиция в Серия Б

Националът Ивайло Чочев остана резерва при загубата на Палермо като гост на Парма с 2:3 в отложен двубой от 29-ия кръг на Серия Б.
 
Загубата остави тима от Сицилия на третата позиция с 57 точки, докато Парма се изкачи на четвъртото място с 53, колкото има и Бари.
 
На върха в класирането е Емполи с 66, следван от Фрозиноне с 58.
 
Двубоят на стадион “Енио Тардини” беше решен от нападателя на домакините Еменуеле Калайо, който се отчете с хеттрик, като се разписа в 31-ата, 38-ата от дузпа и 47-ата минута, а Парма дръпна с 3:0 в резултата.
 
Гостите отвърнаха на предизвикателството, като първо намалиха чрез македонеца Илия Несторовски в 52-ата минута, а в края направиха загубата си по-почетна чрез Слободан Райкович. 

 

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук