Промяна в движението в Разград заради Лудогорец – ЦСКА

Промяна в движението в Разград заради Лудогорец – ЦСКА

Вижте какви забрани наложи полицията в града

Във връзка с футболната среща между Лудогорец и ЦСКА, която ще се проведе на 6 април 2018 г. от 17:00 часа на стадион "Лудогорец Aрена", от 14:00 часа няма да бъдат допускани автомобили по улиците "Ветеринарна", "Мраморно море" и Северен булевард.
 
Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР в Разград. Временната забрана за движение на МПС по улица "Ветеринарна" няма да важи за живущите на улица "Северен булевард".
 
Освен това се забранява внасянето на спрейове със защитен газ, с разяждащи или оцветяващи вещества, пиротехнически средства, източници на открит огън, леснозапалими течности. 
 
На стадиона няма да се допускат лица, носещи хладно или огнестрелно оръжие, чадъри или други остри предмети, създаващи предпоставки за нараняване, както и лица във видимо нетрезво състояние.
 
Не е разрешено внасянето на флакони с парфюми, дезодоранти и други течности с пулверизатор. На стадиона няма да бъдат допускани посетители с бутилки. 
 
От страна на клуба е осигурен кетъринг и гражданите ще имат възможност да си закупят безалкохолни напитки и вода.
 
Не може да влизат и малолетни лица без родители или придружители, които нямат декларация за упълномощаване съгласно чл.8, ал.7 от Закона за закрила на детето.

 

Левски пусна в продажба билетите за двубоя срещу Витоша

ПФК Левски пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от осминафиналите на турнира за Купата на България по футбол срещу Витоша (Бистрица).

От семейството на Любослав Пенев благодариха за подкрепата

От семейството на футболната звезда Любослав Пенев благодариха за подкрепата в един от профилите му във Фейсбук.

Беласица започва зимна подготовка на 4 януари

Старши треньорът Живко Желев предвижда пет контроли

Левски почете незабравимия Никола Котков

От Левски отбелязахаха 87 години от рождението на Никола Котков.

Спартак Варна уреди три контроли

Спартак Варна намери съперници за три контроли по време на зимната подготовка.

Макун: Европа ни даде увереност

Централният защитник на Левски Кристиан Макун направи равносметка за изминалия полусезон в първенството.

Бурас може и да не играе на КАН

Халфът на Левски Акрам Бурас може и да не попадне в групата на националния отбор на Алжир за предстоящото участие на Купата на африканските нации.

Защитата на ЦСКА е сред най-слабите от началото на века

Представянето на ЦСКА в защита определено бе един от основните проблеми на отбора през есента в efbet Лига.

Христо Янев с първа загуба начело на ЦСКА от 9 г.

На „Тича“ Христо Янев допусна първа загуба начело на ЦСКА от цели 9 години, след като отборът му отстъпи с 0:2 на Черно море.