Проклятие тегне над капитаните на Славия

Проклятие тегне над капитаните на Славия

„Белите” остават без Мартинов до края на сезона

Славия няма да разчита на Емил Мартинов до края на сезона.
 
Халфът получи мускулна контузия в десния крак при равенството 1:1 на "белите" у дома с Черно море от Първа лига късно снощи.
 
Мартинов, който в последните седмици беше използван като десен бек, напусна принудително игра в последните минути на срещата с варненци на стадион "Васил Левски".
 
Полузащитникът е капитан на столичани в отсъствието на вратаря Георги Петков, който също има травма и не е играл в последните двубои на "белите" от група "А" във втората осмица.
 
Емил Мартинов заемаше поста десен защитник, защото Александър Александров също е контузен и все още не се знае кога ще се завърне на терена.

 

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.