Кой ще стане шампион на Англия?

18 април 2018 14:31 Ани Стоилкова

Мария Йорданова: Излизаме с максимални сили срещу Сърбия

Капитанката на националките U17 Мария Йорданова поведе отбора към успеха над Беларус с 3:2 гейма, със силен сервис в решителните моменти на тайбрека.

Днес волейболистките на България излизат срещу Сърбия в решителен мач, победата от който ще ни класира във финалната четворка на Европейското първенство в София.

Мария Йорданова заяви, че тимът ни ще се хвърли с всички сили срещу Сърбия и се надява на победа:

„Може би негативния резултат в миналия мач повлия донякъде за развоя на двубоя с Беларус и петте гейма. Не мислехме, че ще е лесно, но въпреки това, така се получи и не можахме да тръгнем добре.

Важното е, че успяхме да направим обрат и да победим. В тайбрека рискувах сервиса и се получи. Играхме така, както треньорът ни каза и бихме. Много съм доволна“, заяви капитанката.

„В последния двубой срещу Сърбия ще гледаме да не допускаме същите слабости. Ще бъде много труден мач.

Победа ще ни класира във финална четворка на европейското и това ще ни мотивира още повече да излезем с максимални сили срещу този съперник“.