Билети по 7 лева, концерт и заря за 7-ата титла на Лудогорец

Билети по 7 лева, концерт и заря за 7-ата титла на Лудогорец

Сто кила пее на тържеството

Билетите за шампионския мач с Левски на 12 май от 17,30 ч., след който футболисти, треньори и ръководство ще бъдат наградени със златните медали и купата за седмата поредна титла, вече се продават на клубната база в Разград, съобщиха от клуба. 
 
Цените на входните талони за срещата с Левски са следните:
 
Централна трибуна - 20 лв.
Сектор "В" блокове 3 и 4 - 20 лв.
Сектор "В" блокове 1,2,5,6 - 7 лв.
Сектор "А1" - 7 лв.
Трибуна "Моци" - 5 лв.
 
Феновете на Левски ще бъдат настанени в сектор "А". Цената на един билет за гостуващите привърженици е 7 лв. Освен това ще се продават и семейни билети.
 
Още много изненади ще съпътстват двубоя със "сините" на "Лудогорец Арена".
 
По традиция ПФК Лудогорец ще даде възможност на талантливи деца от региона и участници в реалити формати да демонстрират своите умения. Феновете ще станат свидетели на тяхното изпълнение преди мача.
 
След неговия край шоуто продължава с церемонията по награждаването, концерт на рапъра 100 кила и Маги Джанаварова и тържествена заря в чест на седмата поредна титла.
 
Допълнителни подробности около програмата на шампионското шоу ще бъдат оповестени в началото на следващата седмица.  

 

НА ЖИВО: Черно море – Арда (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол

Купа на България: Теглят в четвъртък жребия за четвъртфиналите

Мачовете от този етап на турнира ще се играят в периода 10-12 февруари

Георги Иванов - Гонзо дари сериозна сума за лечението на Любо Пенев

Футболната легенда продължава битката с рака в германска клиника

Капитанът на Ботев (Пловдив) поднови тренировки преди мача със Спартак (Варна)

Тодор Неделев пропусна последните 2 срещи на "жълто-черните" заради контузия

ФИФА удари Ботев Пловдив с нови санкции

Ботев (Пловдив) понесе поредна санкция от страна на ФИФА, информира "Спортал"

Федерер и Агаси ще открият Australian Open 2026

Швейцарската легенда Роджър Федерер и четирикратният шампион Андре Агаси ще участват в първата по рода си церемония по откриването на Откритото първенство на Австралия по тенис, съобщиха организаторите

Лудогорец изгуби полузащитник за четири месеца!

Лудогорец обяви какво е състоянието на трима от своите футболисти

Реал с куп контузени преди Алавес

Само с една победа в последните пет кръга и четири точки изоставане от Барселона, което може да се увеличи до седем утре, Реал ще гостува на Алавес в неделя в мач, който е задължителен за победа, за да спаси сезона, но и за да може Шаби Алонсо да остане на пейката