Челси и Манчестър Юнайтед готвят нова размяна на играчи

Челси и Манчестър Юнайтед готвят нова размяна на играчи

Ако бъде осъществена, сделката ще е на стойност около 80 милиона паунда

Нова възможна сделка по оста Манчестър Юнайтед - Челси може да бъде осъществена през това лято, съобщава на днешните си страници “Мирър”. Сделката, ако бъде осъществена, ще е на стойност около 80 милиона паунда и ще включва Антони Марсиал и Вилиан.



“Сините” от Лондон проявяват сериозен интерес към френския офанзивен футболист, който все по-рядко получава шансове за изява при Моуриньо, а информации от Франция гласят, че вече е отказал да подпише предложения му нов пет годишен договор без гаранции за повече игрово време.



В същото време Моуриньо все още има голямо желание да прибере при “червените дяволи” още един от бившите си футболисти - Вилиан. Бразилецът е на 29 години и Роман Абрамович смята, че би било добра сделка да бъде разменен срещу 22-годишния Марсиал.



Смята се, че от Юнайтед ще търсят около 40 милиона за френския си нападател, докато Вилиан е оцеляван също на толкова, което би покачило стойността на сделката до около 80 милиона. Все пак има голяма верояност подобен трансфер да бъде оставен на изчакване докато в Челси решат дали Антонио Конте ще остане начело на тима или ще бъде търсен нов мениджър.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“