Цонга се отказа от "Ролан Гарос" заради контузия

Цонга се отказа от "Ролан Гарос" заради контузия

Французинът също така няма да може да защитава и титлата си от турнира в Лион

Французинът Жо-Вилфрид Цонга се отказа от участие на предстоящото Открито първенство на Франция по тенис. Освен на "Ролан Гарос", Цонга няма да може да защитава и титлата си от турнира в Лион, който е подгряващ преди най-значимата надпревара на клей в световния тенис.

33-годишният тенисист все още не е възстановен от операцията, която претърпя през април.

Цонга не е играл на турнир от февруари, когато достигна до полуфиналите на турнира в зала в Монпелие.

Джокович изравни славен рекорд на Федерер на Уимбълдън (ВИДЕО)

Яник Синер без затруднения също е в третия кръг

Пегула, Осака и Бенчич в четвъртия кръг на "Уимбълдън"(ВИДЕО)

Поставената под номер 4 в схемата Джесика Пегула се класира за четвъртия кръг в женската схема на турнира от Големия шлем "Уимбълдън".

Григор след триумфа срещу Меншик: Изминалите 12 месеца бяха изключително трудни (ВИДЕО)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Уимбълдън, след като победи полуфиналиста от Ролан Гарос Якуб Меншик с 3:1 сета - 7:6 (5), 4:6, 7:5, 6:3. Българинът даде доста емоционално интервю на корта след успеха.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро