Швейцария взе ценни три точки като гост на Словения

Швейцария взе ценни три точки като гост на Словения

"Кръстоносците" спечелиха с 2:0, въпреки че играха с човек по-малко последните 15 минути

Отборът на Швейцария победи Словения с 2:0 като гост в световна квалификация от група Е.

 

Гранит Джака изведе „кръстоносците” напред в резултата в 20-ата минута, след като бе намерен от Дердийок на чиста позиция. Гьокан Инлер пък удвои преднината на гостите в 51-ата минута.

 

Швейцарците играха с човек по-малко на терена в последните 15 минути, след като Транкило Барнета получи втори жълт, респективно червен картон.

 

Домакините обаче не съумяха да се възползват от численото предимство и по този начин претърпяха поражение в първата си среща от квалификациите за Мондиал 2014.

 

Така водачи в групата са отборите на Албания и Швейцария с по три точки. Преднината все пак е за албанците, които имат по-добра голова разлика.

Унай Емери прояви скромност преди финала в Лига Европа

“Не съм крал на Лига Европа”, заяви треньорът на Астън Вила

Рой Кийн за Манчестър Юнайтед: Циркаджийска трупа

Легендата на “червените дяволи” с остри критики по адрес на Бруно Фернандеш

Онана планира завръщане в Манчестър Юнайтед

Камерунецът изкара сезона под наем в Трабзонспор

Официално: Кристиано Роналдо ще играе на шесто Световно първенство

Вижте целия състав ня Португалия за Мондиал 2026

Жоао Педро е съкрушен, че няма да играе на Мондиал 2026

В интернет се появиха покъртителни кадри, показващи реакцията на семейството на Жоао Педро по време на обявяването на състава на Бразилия за Световното първенство

Гласят се големи промени по високите етажи в Милан

Източници в Италия твърдят, че бъдещето на Златан Ибрахимович и Джорджо Фурлани в Милан изобщо не е гарантирано, като авторитетният спортен ежедневник „Гадзета дело Спорт“ съобщава, че легендарният Адриано Галиани може да се завърне на „Сан Сиро“