ЕКСКЛУЗИВНО: Защо ЦСКА не обявява новия треньор Нестор Йевтич?

ЕКСКЛУЗИВНО: Защо ЦСКА не обявява новия треньор Нестор Йевтич?

Вижте причината за това Ел Маестро още да не е представен официално

"Червена" България най-сетне си отдъхна, след като се разбра, че в ЦСКА идва класен треньор от чужбина. След като преди около 24 часа "Блиц" обяви окончателното решение за избора на сърбина Нестор Йевтич, в медиите се завъртяха много информации за 35-годишния специалист.

До момента, обаче от "Армията" продължават да мълчат и не са обявили официално назначението. Според източници на NOVSPORT, в това няма нищо драматично. Йевтич е поискал да пътува до Словакия, за да уреди окончателно раздялата си със Спартак (Търнава). Под негово ръководство отборът спечели титлата след дълги години чакане и сръбският специалист се превърна в идол за местните фенове.

Йевтич, обаче иска да се развива и логично избра да дойде в много по-голям клуб от Спартак, какъвто е ЦСКА. Очаква се утре или в сряда да бъде свикана пресконференция, на която сърбинът да бъде официално представен пред медиите и футболната ни общественост. Както NOVSPORT вече съобщи, на "Армията" се готви и грандиозна селекция. Очаква се между 3 и 5 класни играчи да подпишат с "червените" и да вдигнат нивото за новия сезон.

Потвърждение на нашата новина е и интервюто от вчера на най-добрия български мениджър Николай Жейнов, който обяви, че "червените" ще заделят пари за трансфери през този летен прозорец.

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич