Кобрата е четвъртият най-добър боксьор в тежка категория

Кобрата е четвъртият най-добър боксьор в тежка категория

Лидер в ранглистата е Антъни Джошуа

Кубрат Пулев е четвъртият най-добър боксьор в тежка категория. Това показва световната ранглиста. 

 

Пред българина са носителите на световните титли Антъни Джошуа и Деонтей Уайлдър, а трети е руснакът Александър Поветкин. 
 
Веднага след Кобрата се нарежда друго голямо име в професионалния бокс - Джоузеф Паркър, чийто последен мач беше загубата от Антъни Джошуа на "Принсипалити Стейдиъм" в Кардиф. 
 
Следващият съперник на Пулев - Дилиан Уайт, е извън топ 5. Датата на боя между двамата все още не е окончателно определена, но би трябвало да бъде през втората половина на август.  Както е известно боят ще се състои в България.
България с още една европейска титла в джудото (ВИДЕО)

Цветомир Вълков стана европейски шампион в категория над 90 килограма на Европейското първенство по джудо за кадети в Гран Канария (Испания).

Българин с титла от Европейско по джудо

Имаме и балкански първенец

Тайсън Фюри излиза на ринга срещу поляк на 24-и юли

Той ще се изправи срещу Мариуш Вах

Усик оваканти поясите в тежка категория

Украинската боксова звезда Олександър Усик обяви, че освобождава трите световни пояса, които притежава в момента

Владимир Кличко идва в София

Както президентът на Българска федерация бокс Красимир Инински вече анонсира в интервюто му миналата седмица, в България ще пристигне една от емблемите на боксовото семейство в световен мащаб – Владимир Кличко, съобщиха от БФБокс.

Треньорът на боркините с позиция след смъртта на Жанет Немет

Старши треньорът на националния отбор на България по борба за жени Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет.