Новият вратар на ЦСКА е дипломиран юрист

Новият вратар на ЦСКА е дипломиран юрист

Хърватинът е завършил следването си по право през декември миналата година в Сплитския университет

Търсите адвокат? Новият вратар на ЦСКА Данте Стипица може да се окаже вашият човек. Хърватинът е дипломиран юрист, като е завършил следването си по право през декември миналата година в Сплитския университет. 27-годишният Стипица признава в свое интервю, че футболът винаги му е бил приоритет, но по препоръка на своето семейство е завършил и висше образование. Въпреки тежкия курс по право, хърватинът е взел дипломата с отличие и дори е получил няколко награди по време на своето следване.

Стипица е посрещнал с голям ентусиазъм преминаването си в ЦСКА. След като привличането му бе обявено официално, вратарят написа в социалните мрежи: "Това е новият ми дом! Само ЦСКА!".

Стипица е юноша на Хайдук, като е родом от Сплит и е живял близо до стадион "Полюд". Той става част от гранда 11-годишен след три години в Далматинац. Данте обаче още не е спечелил трофей в кариерата си, като на няколко пъти се разминава с титлата, а има и два загубени финала за Купата на Хърватия. Той е бил в трансферните планове и на Левски.

Приятели на Любо Пенев организират благотворителен турнир и търг в негова подкрепа

В дните преди Коледа

ЦСКА пусна в продажба книгата "Славната армейска чета"

ЦСКА пусна в продажба книга, посветена на първия период на Димитър Пенев като старши треньор на отбора между 12 декември 1985 и 26 август 1990 г.

Полумаратонец ще бяга 21 км назад в Несебър

Полумаратонът на Несебър тази година обещава необичайна гледка, каквато рядко се вижда на подобни събития.

4 години затвор за жена, изнудвала легенда на Тотнъм

Жена от Южна Корея бе осъдена на четири години затвор за това, че е изнудвала капитана на националния тим Хюн-мин Сон, който е със статут на легенда и в английския Тотнъм.

Очи на 4 лапи - как незрящите в България се сдобиват с куче водач

„Очи на 4 лапи“ е единственото училище в България за кучета водачи на незрящи, също така обучава и кучета асистенти за хора с диабет, двигателни увреждания и деца с аутизъм.

Атанас Узунов: За 20 секунди Георги Илиев ме „убеди“ да работя в Локо Пловдив (ВИДЕО)

Бившият рефер разказа как фенове на ЦСКА са го причаквали пред блока

Валенсия подкрепи Любо Пенев, вълна от съпричастност в Испания

Футболистите излязоха със специални фланелки

Халф на Левски стана почетен гражданин на Царево

Един от лидерите на футболния отбор на Левски (София) Георги Костадинов получи специална награда днес.

Левски в подкрепа на благородна кауза

От Левски обявиха, че ще помагат на спортен клуба "Адаптирани спортове" към НСА.