Хамес Родригес и Бариос пропуснаха днешната тренировка на Колумбия

Хамес Родригес и Бариос пропуснаха днешната тренировка на Колумбия

Двамата се подготвяха индивидуално във фитнеса

Голмайсторът на футболния Мондиал 2014 Хамес Родригес и съотборника му Вилмар Бариос пропуснаха днешната тренировка на националния тим на Колумбия.
 
Откритата сесия на юнжоамериканците в Казан беше проследена от около 500 запалянковци.
 
На пълни обороти се подготвяха 21 играчи, като на терена не се появиха единствено двамата полузащитници, които проведоха занимание във фитнеса.
 
Хамес, който беше настинал през миналата седмица, страда от леки мускулни болки, а Бариос се оплаква от мускулно пренапрежение.
 
Физически им проблеми не са сериозни и те ще бъдат на разположение за първия мач на Колумбия на световното първенство в Русия на 19 юни срещу Япония в Саранск.

 

Кристиано Роналдо вкара два гола на Ел Маестро и вече е с 967 попадения(ВИДЕО)

Кристиано Роналдо е все по-близо до гол №1000 в своята кариера

Йоахим Льов е близо до треньорския пост на Гана

Бившият селекционер на германския национален отбор Йоахим Льов е на прага на завръщане във футбола, за да поеме треньорския пост на Гана.

ФИФА вдигна цените за финала на Мондиал 2026

ФИФА повиши цените за финалния мач от Световното първенство през 2026 година, който ще се проведе в Съединените щати на стадион "МетЛайф" (Ийст Ръдърфорд, Ню Джърси).

Раймон Доменек: Никой не приема Англия на сериозно

Бившият селекционер на Франция - Раймон Доменек направи остро изказване по адрес на националния отбор на Англия, заявявайки, че „трите лъва“ не са сред сериозните претенденти за титлата на Световното първенство през 2026г.

Най-големите, които няма да играят на Мондиал 2026

Вижте кои са те

ФИФА наду билетите за Световното до 11 000 долара!

Първата открита продажба на билети за Световното първенство през 2026-а година показа, че ФИФА иска до 10 990 долара за пропуск за финала