Флуминензе остана лидер в Бразилия

Флуминензе остана лидер в Бразилия

Фред отново носи победа за Флу в 23-ия кръг

Флуминензе запази лидерската си позиция във временното класиране на бразилското първенство по футбол, след като победи с 1:0 като гост гранда Интернасионал в дерби среща от 23-ия кръг.

Флуминензе бе по-добрият отбор на терена и стигна заслужено до трите точки с гол в 29-та минута, когато Уелингтом Нем асистира за попадение на бившия бразилския национал и нападател на френския гранд Олимпик Лион - Фред.

Гостите бяха подпомогнати и от несъобразителната игра на футболистите на Интернасионал, които си изпросиха червени картони в 57-та минута и в петата от добавеното време на мача.

Победата запази разликата от две точки срещу отбора на Роналдиньо - Атлетико Минейро, който надви с 3:0 Палмейрас.

Преследвачите са и с мач по-малко, но той е срещу гранда Фламенго. 
Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира